İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Bu sezon sneaker modelleriyle çok renkli ve enerji dolu geçecek! Ebru Şahin’in seçtiği sneaker modellerinden ilham alın ve göz alıcı kombinler yaratın!

Neon renkler bu sezona canlılık katmak için hazır! Neon renklere sahip sneaker modelleri, yazın enerjisini ikiye katlayacak ve her adımda dikkatleri üzerinize çekecek gibi duruyor. Peki neon renkli sneaker’ları nasıl kombinleyebilirsiniz? Sneaker’larınızı ön plana çıkarmak isterseniz, kıyafet tercihinizi basic parçalardan yana kullanabilirsiniz. Beyaz bir tişört ve jean ile tamamlayacağınız görünümde, sneaker’lar kombinin yıldız parçası olacaktır.

Kışın soğuk ve kasvetli günleri ardımızda bırakıp, yaza bembeyaz bir başlangıç yapmak için hazırız. Yeni başlangıçlara adım atacağımız ve Güneş’in keyfini çıkaracağımız yaz günlerinde, bembeyaz sneaker’lar bize eşlik edecek!

Beyaz sneaker’ ları günlük kombinlerinize dahil ederken sportif bir görünüm oluşturmak için kot şort ve jean pantalonlardan yardım alabilir, kombinlerinizi salaş gömlekler veya basic tişörtler ile tamamlayabilirsiniz. Peki, zıtlıklardan ilham alarak dikkat çekici görünmek ister misiniz? İşte tam bu noktada beyaz sneaker’larınızı siyah parçalarla bir araya getirmelisiniz! Böylece hem kombininizde sneaker’larınızı ön plana çıkarabilir hem de siyahın asaletini, beyazın saflığı ile bir araya getirebilirsiniz.

Attığı her adımda fark yaratmayı sevenler,  Ebru Şahin’in seçtiği sıra dışı modellere bayılacaksınız! Rengarenk bağcıklar, ilgi çekici desenler ve göz alıcı modeller ile sezon boyunca gözler üzerinizde olacak!

Ebru Şahin’in seçtiği modelleri şimdi keşfedin!