İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Evde vakit geçirdiğimiz bugünlerde; 2020 İlkbahar- Yaz trendlerini birlikte keşfetmeye ne dersiniz? Yeniden dışarı çıkacağımız zaman neler giyeceğimizi düşünmek, güzel günlere öncesinde hazırlık yapmak, ruhen ve bedenen hepimize iyi gelecektir. Eğer siz de dolabınızda bu sezonun en trend ürünleri olsun istiyorsanız Ebru Şahin, Aslıhan Güner ve Yağmur Tanrısevsin’in seçimlerinden ilham alın!

Sezonun en trend ürünleri arasında ilk göze çarpan, Ebru Şahin ve Aslıhan Güner’in seçimi kalın tabanlı sneaker’lar oluyor. Uzun süredir sokak modasını egemenliği altına alan kalın tabanlı sneaker’lar bu sezon da çok moda. İster kot pantolon & tişört ile kombinleyerek sportif bir görünüm yaratın, ister tiril tiril yazlık elbiselerinizin altına giyerek kıyafetinize enerji dolu bir dokunuş katın. Tercihiniz hangisi olursa olsun göz alıcı sneakerlar sayesinde tüm gözler üzerinizde olacak. Ayrıca sportif görünümünüzü tamamlamak için çanta tercihinizi, sırt çantalarından yana kullanabilirsiniz. 

Sezonun bir diğer öne çıkan trendi ise, dikkat çeken detaylara sahip sandaletler! Yağmur Tanrısevsin’in seçtiği modellerden ilham alın ve sezon boyunca ayağınızdan hiç çıkarmak istemeyeceğiniz sandaletleri keşfedin! Özel bir akşam yemeğine katılırken ışıltılı; gün içinde arkadaşlarınızla kahve keyfi yaparken sade detaylara sahip sandaletleri tercih edebilirsiniz.

Bahar çiçeklerinden ilham alan natural ve soft tonlar, bu sezon özellikle çanta modellerinde hayat buluyor. Siz de sandaletlerinizi iç ısıtan renklere sahip nude tonlardaki çantalar ve çiçek desenli yazlık elbiselerinizle kombinleyerek şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.