İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Bu bayramı, geçmiş bayramlara göre çok daha farklı şekilde kutluyoruz. Dedeler torunları ile kucaklaşamıyor, kalabalık bayram sofralarında bir araya gelemiyoruz. Ancak bu durum bayram coşkusunu eve taşımamıza engel değil! Eğer siz de bu keyfini evde yaşamak isterseniz önerilerimize kulak verin!

Bayram demek yeni alınan bayramlıklar demektir! Bu heyecanı doyasıya hissedebilmek için hazırlayacağınız bayram kombinlerine birlikte göz atmaya ne dersiniz?

Bu sezon da ketenlerin ön planda olduğu şık ve minimal tarzlar için önerimiz; evde de rahatlıkla kullanabileceğiniz babet modeller olacak.

Minikler için bayram demek bolca tatlı, hediye ve harçlık demektir! Bayram coşkusunu çocuklara da hissettirmek için unutulmuş bayram geleneklerini onlara anlatabilirsiniz. Yeni ayakkabılar hediye ederek bayram boyunca mutlu adımlar atmasını sağlayabilirsiniz.

Bu bayram aile büyüklerimizle bir arada olamasak da görüntülü aramalarla, sofrada sevdiklerinizle birlikte olabilir, keyif dolu yemekleri online da olsa bir arada yiyebilirsiniz. 

Yeniden bir arada olacağımız bayramlar da gelecek. Şimdilik evde olmanın keyfini çıkarın. Mutlu bayramlar dileriz!