İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


O günler geri geldi ve yeniden birlikteyiz! Sağlık Bakanlığı'nın önerdiği tüm hijyen önlemlerini alarak misafirlerimizi mağazalarımızda ağırlıyoruz. Sizlere hijyenik bir ortamda güvenli bir alışveriş deneyimi yaşatmak için alınması gereken önlemleri iş süreçlerimize entegre ediyoruz.

Öncelikle mağazalarımızda büyük bir özveriyle sizlere hizmet vermek için bulunan çalışma arkadaşlarımızın sağlığını korumak bizim için çok önemli. Bu amaçla;

 • Tüm FLO personelimiz, kendilerinin ve müşterilerin sağlığını koruyabilmek adına maske kullanıyor.
 • Çalışanlarımızın günde üç defa ateş ölçümleri yapılarak kayıt altına alınıyor. Ateşi yüksek ve hastalık ile ilgili bulgulara rastlanan personelimiz ise mağazalarımızda çalışmıyor.
 • Tüm hijyen kurallarını eksiksiz uygulayabilmeleri için temel eğitim verilen yönetici ve personellerimiz, sizlerden gelecek virüs ile ilgili soruları da aldıkları eğitim kapsamında yanıtlayabiliyor.
 • Mağazalarımızda “Covid-19 Acil Eylem Planı” dahil tüm İSG (İş Sağlığı ve Güvenliği) kurallarına uygun şekilde çalışma yürütülüyor.

Ayrıca tüm mağazalarımızda sıkı önlemler alıyoruz;

 • Mağazalarımız her gün etkin dezenfekte madde kullanılarak temizleniyor.
 • Müşterilerimizi giriş noktalarında ellerini dezenfekte etmeleri için yönlendiriyoruz.
 • Mağaza içerisinde 1,5 metrelik sosyal mesafe kuralına uyulması amacıyla 10 metrekareye 1 kişi denk düşecek şekilde mağazalarımıza misafir kabul ediyoruz.
 • Mağaza girişlerine, vitrinlere, reyonlara, ödeme noktalarına, asansörlere ve yürüyen merdivenlere bilgilendirici afişler ve broşürler asılırken, anonslar ve videolarla da görsel ve işitsel olarak bu uyarıları destekliyoruz.
 • Teması en aza indirmek amacıyla temassız ödeme imkânı sunuyoruz ve ödeme işlemi sonrası pos cihazlarını dezenfekte ediyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin alışverişte geçirdiği süreyi güvenli kılmak için;

 • Cadde mağazalarımızın girişinde ateş ölçümü gerçekleştiriyoruz. Ateşi belirlenen kriterlerin üzerinde olan misafirlerimizi şimdilik mağazalarımıza kabul etmiyoruz.
 • Misafirlerimizi resmi mercilerin belirlediği yaş ve süre aralıklarına göre mağazamıza kabuş ediyoruz.
 • Mağazamızda bulunan tüm misafirlerimizi maske kullanmaya yönlendiriyoruz.
 • Mağazadaki misafirlerimizin sosyal mesafeyi koruyabilmesi adına asansör, yeni kullanım koşulları belirlenen yürüyen merdiven ve kasa sırası gibi alanlardaki bekleme noktalarını zemin stickerları ile belirledik ve bu kurala uyulması için müşterilerimizi yönlendiriyoruz.
 • Sizlerin ayakkabıları güvenle deneyebilmesi için tek kullanımlık deneme çorapları bulunduruyoruz ve ayakkabıları her deneme sonrası süper biyosid spreyle dezenfekte ediyoruz.
 • Tekstil ürünlerinde sizlerin sağlığı ve ürün hijyeni açısından bir süreliğine deneme yapılamıyor; mağazalarda bulunan deneme kabinleri bu süreçte kapalı tutuyoruz.

Ülkemiz, birlik ve beraberlik içinde verdiği mücadelenin karşılığını almaya başladı. Dünya çapında koronavirüs salgını nedeniyle yaşanılan olağanüstü durumdan kontrollü sosyal hayat döneminde devletimizin aldığı kararlar ve sağlık sistemimizin çabaları sayesinde kısa sürede geçtik.

Kontrollü sosyal hayat sürecinde de siz değerli müşterilerimize sağlıklı bir alışveriş deneyimi sunmak için tüm operasyonlarımızı bu doğrultuda şekillendirdik. Virüsün bulaşması; hastalığa yakalanmış birinin solunum damlacıkları veya doğrudan teması ile mümkün oluyor.

Bu nedenle mağazalarımızda sosyal mesafeyi koruyarak bilinçli bir şekilde iletişim sağlamalı ve alışveriş sürecimizi tamamlamalıyız.
Mağazalarımızda oluşturduğumuz bu bilinçle operasyonlarımıza devam ederken aldığımız tüm önlemlerle bu süreci de atlatacağımıza ve daha sağlıklı günlerde buluşacağımıza inanıyoruz.

Sağlıkla kalmanız temennisiyle, hoşça kalın.