İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Sabah büyük bir coşkuyla uyandığımız, en güzel giysileri giyip anne-babamızın elinden tutarak, 23 Nisan kutlamalarına gittiğimiz günleri büyük bir özlemle hatırlıyoruz. 23 Nisan demek; miniklerin coşkusuna şahit olmak, farklı ülkelerden gelen çocukların kültürleriyle tanışmak, her bir çocuğun gözlerindeki parıltıyı görmek demektir. Bu sene içimiz biraz buruk olsa da gelecekte kutlayacağımız nice 23 Nisan’ları düşünerek moral buluyoruz.

Siz de 23 Nisan coşkusunu bu sene eve taşıyın ve miniklerin bu heyecanı doyasıya yaşamalarını sağlayın.

Sınıfları büyük bir sevinçle süslediğimiz günleri hatırlıyorsunuz, değil mi? Siz de çocuklarınızla birlikte bu heyecanı eve taşımak için Türk bayrakları ve balonlarla evininizi süsleyebilirsiniz. Uzun zamandır okuldan ve arkadaşlarından ayrı kalmış olan minikler için büyük motivasyon sağlayacağına eminiz.

Her 23 Nisan’da okul bahçeleri ve sokaklar rengarenk bir görünüme sahne olurdu. Çeşitli performanslar sergileyecek olan minikler en güzel giysilerini giyer; gün boyunca attıkları her adımda enerjilerini dışarı yansıtırlardı. Siz de miniklerin bayram coşkusunu tam anlamıyla hissetmesi için o güne özel giyinmelerini sağlayabilirsiniz. Geçmiş yıllara ait etkinlik kostümleri duruyor mu? Veya en sevdikleri abiyeler hala dolaplarda mı? Gardıroptan en güzel giysileri çıkarın ve gün boyunca kendilerini küçük birer prens/prenses gibi hissetmelerini sağlayın.

Çocuklarınızla birlikte yapacağınız güzel aktiviteler; ileride bu günü tebessümle hatırlamalarını sağlayacaktır. Birlikte boyama yapabilir, en sevdikleri şarkıyı yüksek sesle açıp dans edebilir, gün boyunca sevdikleri yemekleri birlikte hazırlayarak güzel anılar biriktirebilirsiniz. Hayal güçlerini geliştirmek için birlikte tiyatro oyunu oynamak, öykü yazmak da yaratıcılığı pekiştirecek aktiviteler arasında yer alıyor.

23 Nisan bayramlarını mutluluk için hep beraber kutlayacağımız günler çok yakın ama şimdi sağlığınız için evde kalın ve bayram coşkusunu eve taşıyın.