İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Yılın en keyifli zamanı geldi! Şehrin stresinde uzaklaşarak sahillere gidiyor; yoğun iş temposunu ardımızda bırakarak deniz, kum, güneş üçlüsünün tadını çıkarıyoruz. Tatil keyfimize eşlik eden ve her ihtiyacımızı barındıran plaj çantalarını ise yaz boyunca yanımızdan ayırmıyoruz.

Peki, bir plaj çantasında mutlaka olması gerekenler nelerdir? Gelin, 5 adımda plaj çantanızı birlikte hazırlayalım!

Havlular, plaj çantalarının demirbaşı arasında yer alıyor. Hem şezlonga sermek hem de denizden çıktığınızda kurulanmak için en az iki adet havlu almayı unutmayın.

Mümkün olduğunca ince havlular seçerek daha kolay kurumalarını sağlayabilirsiniz. 

Plaj çantalarının bir diğer vazgeçilmezi ise tabi ki yedek bikini ve mayolar! Gün boyunca ıslak mayolarla durmak sağlığınız ve hijyen açısından iyi değildir. Ayrıca alacağınız mayo ve bikinileri ışıltılı plaj terliklerinizle kombinleyebilir, plajın yıldızı olabilirsiniz! 

Bronzlaşmak güzel olabilir ancak cildinizi ve sağlığınızı tehlikeye atmayın. Yüksek koruma faktörlü güneş kremlerini mutlaka çantanıza atın ve her denizden çıktıktan sonra yenilemeyi ihmal etmeyin.

Güncel kreminin yanı sıra şapka & güneş gözlüğü ikilisini de unutmadık. Yaz ruhunu yansıtacak hasır fötr şapka ve renkli camlı güneş gözlüklerini tercih edebilirsiniz. Hem güneşten korunun hem de stilinizi yansıtmaya devam edin!

Kış boyunca bilgisayar, tablet, telefon derken vaktinizin bir çoğunu ekran karşısında geçirdik. Plajda güneşlenirken elinizden telefonu bırakın ve uzun süredir okumayı ertelediğiniz kitabınıza bir şans verin! Hafif hafif esen bir rüzgar eşliğinde kitap okumayı ne kadar çok özlediğinizi fark edeceksiniz.

Plaj çantanız hazır! Tüm bu ihtiyaçlarınızı alacak, sahilde de plaj stilinize eşlik edecek çanta modelleri FLO mağazaları ve flo.com.tr ‘de sizleri bekliyor. Keyif dolu tatiller dileriz!