İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Yüksek belli pantolonlar, birbirinden ilginç baskılı gömlekler ve trikolarla 70’ler modası oldukça renkli ve gösterişliydi. Kendine has özellikleriyle hiçbir zaman akıllardan çıkmayan 70’ler modasına yakından bakmak ve ilham almak ister misiniz?

Yüksek bel ve dar kesim başlayıp paça kısmına doğru genişleyen pantolon modellerini hepimiz biliriz. İspanyol paça olarak adlandırılan bu pantolonla, şık bir ofis kombini yaratmak için üzerine geniş yakalı gömlek veya triko tercih edebilirsiniz. Pantolon paçanızın uzunluğunu, topuk hizasında olması gerektiğini unutmayalım. İspanyol paça pantolonlarınızı, bu senenin de trendi olan dolgu topuk ve stilettolar ile rahatlıkla kombinleyip, 70’ ler akımına sizde ayak uydurabilirsiniz.

 

Diğer yandan, baharın kapımızı çaldığı bu günlerde, salaş bir tarz için doğanın çiçek çocukları olarak bilinen hippilerden ilham alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kot pantolonunuzun üzerine o dönemin özgür ruhunu simgeleyen rengarenk tişört ve gömlekleri tercih etmek olacaktır. Bunun yanı sıra rahatlığından ödün vermek istemeyenler için bohem tarzına uygun, bu sezonun da trendi olan etnik desen ayakkabı modellerini de tavsiye edebiliriz.

70’ler modasını bu kadar unutulmaz kılan; takı, ayakkabı veya kemerlerden oluşan detaylardır. Sizde doğru tercihler yaparak, şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.