İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Akşam gezmelerinde şıklığınızla göz kamaştırmak ister misiniz? Sizin için seçtiğimiz 5 trend ayakkabıyı stilinize dahil edin, davetlerin yıldızı siz olun! 

Geçtiğimiz sezon botlarda ve çantalarda sıkça gördüğümüz yılan desenleri bu sezon sandaletlerde karşımıza çıkıyor. Desenli ayakkabılar seçerken unutmamanız gereken kavram ise “denge” oluyor. Kıyafet tercihinizi krem veya nude tonlarından yana yaparak ayakkabıyı kombinin yıldız parçası haline getirebilirsiniz.

Topuklu terlikler ise bu sezonun en sürpriz trendi oldu. Genellikle plaj stilinde görmeye alışkın olduğumuz sade terlikler, topuklu ve minimal bir form alarak sokak modasına taşındı. Siz de küt burunlu modelleri akşam gezmelerinize dahil edebilir; çarpıcı bir stile imza atabilirsiniz.

Sneaker rahatlığını gece gezmelerinize taşımak ister misiniz? Eğer “Sneaker ile gece kombini nasıl yapılır?” diye soruyorsanız yanıtı zarif desenlere sahip modellerde gizli. Leopar desenler ve metalik detaylara sahip snaker’ları kalem eteklerinizin altına rahatlıkla giyebilirsiniz.

Stiletto’lar ise bu sezon alışılmış sınırların dışına çıkıyor. Şeffaf yapılarıyla stilinize yenilik katabilirsiniz. Eğer klasik çizginizden çok uzaklaşmak istemiyorsanız bilekten bağlı modeller tam size göre.

En trend ayakkabıları keşfettik. Şimdi alışveriş zamanı! Seçtiğimiz ürünler FLO mağazaları ve flo.com.tr’de sizi bekliyor. İyi alışverişler!