İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Ayakkabılarımızı bağlamayı annemizden öğrendik. İlk adımlarımızı, onun elini sıkıca tutarak attık.  Biliyoruz ki ne zaman tökezlesek; bizi, güven dolu elleriyle düşmeden kaldıracak bir gücümüz var. Eğer siz de attığı her adımda onun yanında olmak isterseniz, her şeyin en iyisini hak eden annelerimiz için seçtiklerimize birlikte göz atalım.

Hepimiz bazen annelerimizin süper güçleri olduğunu düşünüyoruz, değil mi? Her zaman, her yere yetişen annelerimizin enerjisi asla bitmiyor. Eğer, içindeki enerjiyi adımlarına yansıtsın isterseniz, birbirinden renkli sneaker modellerine göz atabilirsiniz.

Tüm sevdiklerinin bir araya geldiği aile yemeklerine ve özel davetlere hazırlanırken göz alıcı görünümlerinden asla ödün vermiyorlar. Bu özel günlerde şık adımlar atmaları için topuklu ayakkabıları hediye listenize ekleyebilirsiniz. 

Hem rahatlığından hem de zarif görünümünden ödün vermeyen anneler için loafer modelleri tercih edebilirsiniz. Blazer ceket ve kısa paça pantolonların altına giydikleri loafer’lar ile şıklığı ofise de taşıyabilirler. Loafer şıklığını, uyumlu renk tonlarındaki çanta modelleriyle bir araya getirerek görünümlerini tamamlayabilirler.

Ayrıca eve geldiklerinde günün tüm yorgunluğunu atmalarını sağlayacak, konfor dolu terlik modellerine de mutlaka göz atın.

Anneler Günü hediyeniz hangisi olursa olsun; içten bir sarılmanın onlar için dünyalara bedel olduğunu biliyoruz. Şimdiden keyifli alışverişler. smile