İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Biricik annelerimiz her zaman her şeyin en iyisine layık! Anneler Günü yaklaşırken anneniz için en güzel hediyeyi aradığınızı, ona layık bir hediye seçmeyi istediğinizi biliyoruz. Gelin, en güzel hediyeleri birlikte keşfedelim.

Annelerimizin içindeki enerji hiç bitmiyor, değil mi? Her yere tıpkı bir süper kahraman gibi yetişen; gün boyu enerji dolu adımlar atan anneniz için bir önerimiz var. Hediye tercihinizi sportif modellerden yana kullanabilir ve sezonun gözdesi kalın tabanlı sneaker modelleri ile yüzünü güldürebilirsiniz.

Pek çok kadının vazgeçilmezi arasında yer alan topuklu ayakkabılar annenizin de favorisi mi? Eğer cevabınız evetse, tüm kombinlerinin altına kolayca giyebileceğini modeller tam ona göre.

Topuklu ayakkabılardan bahsetmişken çanta önerisinde bulunmamak olmaz. Çanta & ayakkabı uyumuna önem veren anneniz için yeni sezon çanta modellerine göz atabilir; uyumlu renkleri bir araya getirerek göz alıcı bir görünüm yakalamasını sağlayabilirsiniz.

Ofise giderken, günlük kombinlerini oluştururken hatta özel davetlere katılırken bile rahatlığı ön planda tutan anneniz için bir önerimiz var. Rahat ayakkabı modellerini hediye listenize ekleyebilir; konfor dolu adımlar atmasını sağlayabilirsiniz.

Hediye tercihiniz hangisi olursa olsun, içten bir sarılmanın onun için en büyük hediye olacağını biliyoruz. Şimdiden keyifli alışverişler!smile