İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Biricik annelerimiz, doğduğumuz andan itibaren her adımda yanımızda oldular. İlk adımlarımızı attığımızda elimizden tuttular; yürümeye başladığımızda “Aman düşmesin” diye arkamızdan yürüdüler. Biz gelecekte kendi ayaklarımızın üzerinde duralım diye onlar gün boyu çalıştılar. Ne kadar yorgun olursa olsunlar; ne zaman ihtiyacımız olsa koşarak yanımıza geldiler. Annenize olan minnetinizi göstermenin en iyi yolu içten bir sarılmadan, onu rahat ettirmenin yolu ise konfor dolu ayakkabılardan geçiyor.

Öncelikle sabah yürüyüşlerinde ona eşlik edecek sneaker modelleriyle sporu konforlu hale getirebilirsiniz. Ufak bir öneride daha bulunalım; anneniz için bir yürüyüş playlist’i oluşturmaya ne dersiniz? Eğer teknoloji ile arası çok iyi değilse, ona sevdiği şarkılardan oluşan bir playlist’i hazırlayın; her yürüyüşü hem keyif hem de konfor dolu geçsin.

Annelerimizin programı gün içinde oldukça yoğun olabiliyor. Ofise giden, arkadaşlarıyla buluşan, çocuklarıyla dışarda zaman geçiren annelerimiz, gün sonunda uzun süre ayakta kalmaktan şikayetçi olabiliyor. Gün içinde giyeceği rahat ayakkabı modelleriyle onun yüzünü güldürebilirsiniz. Küçük bir ipucu daha verelim. Eğer hangi modeli tercih edeceğinize karar veremiyorsanız en sevdiği renkten ilham alabilirsiniz.

Rahatlığı eve taşımak, annenize özel olarak seçeceğiniz terliklerle mümkün! Konforlu terliklerin yanı sıra onun için hazırlayacağınız bol köpüklü bir türk kahvesi de tüm yorgunluğunu alacaktır.smile

Anneniz için seçtiğimiz rahat ayakkabı modellerine göz atabilirsiniz. Şimdiden iyi alışverişler!smile