İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Her şeyin en iyisine layık olan anneniz için en güzel hediyeyi aradığınıza eminiz. Eğer ne alacağınıza henüz karar veremediyseniz, giyim tarzı size ipucu verebilir.

Giyim tarzları arasında en sık karşılaştığımız feminen giyimde kloş etek, elbiseler ve beli ince gösteren kemerler öne çıkıyor. Eğer anneniz ekoseli etekler, çiçek desenli elbiseler ve kumaş pantolonlardan vazgeçemiyorsa, tüm kombinlerini kolayca tamamlayacağı bir topuklu ayakkabı hediye edebilirsiniz.

Bol paça pantolonlar ve net kesimli ceketleri bir araya getirerek maskülen bir görünüm yaratmayı seven anneler için en uygun hediye ise loafer ayakkabılar olabilir.

Sadeliğe önem veren annelerin tercihi olan minimalist giyim tarzı yalınlığı ve doğallığı bir araya getiriyor. Göz alıcı desenlerden uzak, minimal detayların ve nude tonların öne çıktığı ayakkabı ve çanta modelleri en uygun hediye seçenekleri arasında yer alabilir. 

Zarafet ve şıklığı bir araya getiren elegant tarz, zarif annelerin en sevdiği giyim tarzı arasında yer alıyor. Dantel, ipek ve saten kumaşların sıkça tercih edildiği elegant stiline sahip anneler için şık detaylara sahip ayakkabı & çanta modellerini tercih edebilirsiniz.

Hediye tercihinizle annenizi ne kadar iyi tanıdığınızı göstermek isterseniz sizin için seçtiğimiz ürünlere göz atın.