İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Babalar, oğulları için her zaman bir rol modeldir. Babasının her adımını hayranlıkla takip eden minikler, onun gibi giyinmekten de çok keyif alacaktır. Siz de baba & oğul kombini yapmak isterseniz önerilerimize kulak verin.

Öncelikle yaz boyu beraber yeni yerler keşfedecek ve bolca eğlenecek baba & oğullar için önerilerde bulunalım. Sportif giyinerek özgürce hareket edebilirsiniz. Bir örnek tişört & jean ikilisi ile dinamik bir kombin yaratabilirsiniz. Tabii ki bu enerjinize ayak uyduracak bir ayakkabı da seçmeniz gerekiyor. Tercihinizi uyumlu sneaker modellerinden yana kullanarak gün boyu rahat adımlar atabilirsiniz.

Rahatlıktan asla vazgeçmeyen minik beyler ve babaları ise yaz boyunca salaş kombinleri tercih edebilirler. Tiril tiril yazlık gömleklerinizi kanvas pantolonlarla bir araya getirebilirsiniz. Baba & oğul gömlek seçerken sezonun öne çıkan batik modasından ilham almayı unutmayın. Ayağınıza geçireceğiniz sandaletler ile yaz boyunca rahat adımlar atabilirsiniz.

“Peki, yaz davetlerinde karizmatik görünmek isteyen baba ve oğullar nasıl giyinmeli?” diye soruyorsanız hemen öneride bulunalım. Siyah ve gri gibi koyu tonlardaki takım elbiseler yerine pastel tonlara gardırobunuzda yer açın. Minik beylerin de içindeki enerjiyi dışarı yansıtmasını sağlayan açık tonlarla; katılacağınız davetlerin en şık ismi halinize geleceksiniz. Uyum içindeki görünümünüzü benzer renk tonlarına sahip ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz.

Aranızdaki uyumu ayakkabılarınıza da yansıtmak isterseniz, sizin için seçtiğimiz modellere göz atın!