İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Sportif ruhunu hiç kaybetmeyen ve daima enerji dolu adımlar atan babanız için Babalar Günü’nde sneaker hediye edebilirsiniz. Eğer hangi modeli seçeceğinize karar veremiyorsanız tarzından ilham alabilirsiniz!

Rahatlığından ödün vermeyen babanız için en uygun hediye slip-on sneaker’lar olabilir. Böylece gün boyu konfor dolu adımlar atabilirler. Yazın basic tişört ve keten şortun altına giyecekleri slip-on sneaker’lar ile hem tarz hem de rahat bir görünüm yaratabilirler. 

Eğer klasik tarzdan vazgeçmeyen bir babanız varsa, onun için şıklığı ve konforu bir araya getiren modelleri tercih edebilirsiniz. Hatta sneaker’ları resmi kıyafetlerle kombinlemek isterlerse bir ipucu verelim. Koyu renk takım elbiselerini düz renklerdeki spor ayakkabılarla bir araya getirebilirler. Böylece takım elbisenin klasik çizgisini bozmadan tarzlarına sportif bir dokunuş katmış olurlar.

Son olarak tarzına renk katmaktan çekinmeyen ve modayı yakında takip eden babaların çok seveceği bir model önerelim; renkli sneaker’lar! Attıkları her adımda kendilerini daha da genç hissettirecek enerji dolu renklere sahip sneaker’lara mutlaka göz atın!

Özetle her tarza uygun sneaker modeli mevcut. Siz şimdiden babanız için en uygun olanı keşfedin! Keyifli alışverişler.smile