İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Biricik babanız için en güzel hediyeyi seçmek istediğinizi biliyoruz. Henüz hangi hediyeyi seçeceğinize karar veremediyseniz onun stilinden ilham alabilirsiniz.

Sportif ruhunu asla kaybetmeyen bir babanız varsa sneaker en güzel hediye olabilir. Enerji dolu adımlar atamasını sağlayacak sneaker’lar ile yaz boyu sporun keyfini çıkarabilir.

Eğer tarzına önem veren ve şık görünmeye özen gösteren bir babanız varsa takım elbiselerini tamamlayacak ayakkabılar seçebilirsiniz. Doğru ayakkabı rengini seçmeniz için size bir ipucu verelim. Eğer babanız lacivert takım elbise giymeyi seviyorsa kahverengi; griden vazgeçemiyorsa siyah ayakkabılar ideal seçim olabilir.

“Peki ya konforuna düşkün babalar için ne hediye alınabilir?” diye soruyorsanız sandalet modellerine göz atabilirsiniz. Yaz boyunca açık havada zaman geçirirken yada sahil kenarında yürüyüş yaparken sandaletleri ayaklarından çıkarmak istemeyeceklerdir.

Seçiminiz hangisi olursa olsun Babalar Günü’nü kutlamanız onun için en büyük hediye olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler!