İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Bayramların olmazsa olmazı heyecanla beklenen bayram gezmeleridir.  Bugünü, aile büyükleriyle bir arada olacağınız, lezzet dolu sofralarda keyifli sohbetleri paylaşacağınız bayram ziyaretlerine ayırdığınıza eminiz.

Ancak gün boyunca sürecek bayram keyfinin yarıda kalmaması için ayakkabı seçiminiz de bir o kadar önem taşıyor. Gelin, bayram boyunca ayağınızı rahat ettirecek ayakkabılara birlikte göz atalım!

Rahatlık denildiğinde ilk aklan gelen tabii ki sneaker’lar oluyor. Bayram gezmelerinize sportif bir dokunuş katmak istiyorsanız kombininize beyaz sneakerları eklemeye ne dersiniz? Tül detaylı modellerle zarif; yıldız desenleriyle göz alıcı bir tarz oluşturabilirsiniz. Böylece rahatlığınızdan ödün vermeden şıklığı yakalamayı başarabilirsiniz.

Bayram gezmesine çıkan büyüklerimizin rahatlığını da unutmadık! Günlük hayatlarında veya özel günlerde kullanabilecekleri şık ve konforlu ayakkabılara göz atarak, onların bayram stillerini de  konfor dolu hale getirebilirsiniz.

Eğer bayramı şehir dışında, deniz, kum, güneş üçlüsüyle birlikte geçirmekten yanaysanız sizin için de önerilerimiz var! Tatilde gezerken rahat edeceğiniz sandaletlerle tatil gezilerini keyifli hale getirebilirsiniz. Şort & tişört ikilisine eşlik edecek sandaletleri, boncuk takılarla ve güneş gözlükleriyle kombinleyerek yazın enerjisini stilinize taşıyabilirsiniz!

Seçili ürünlere FLO mağazaları veya flo.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz, keyif bayramlar dileriz!