İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Aile büyükleriyle hasret gidereceğimiz ve sevdiklerimizle bir arada olacağımız günler çok yakın! Şimdiden bayram ziyaretlerinde neler giyeceğinize karar verdiğinize eminiz. Peki ya bayram hediyeleriniz hazır mı? Sevdiklerinize ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz önerilerimize göz atın.

Bayram demek, aile büyüklerimizle hasret gidermek, onları ne kadar düşündüğümüzü bir kez daha göstermek demektir. Bu bayram onların ayaklarını rahat ettirecek bir hediye almaya ne dersiniz? Rahat tabanlara sahip ayakkabılar, günlük hayatlarının vazgeçilmez parçası olacaktır. 

Bayram, evde mutlulukla koşuşturan, sonsuz hayal gücüne sahip miniklerle güzel. Küçüklere üzerinde en sevdiği kahramanların olduğu ayakkabılar alabilir; bayram boyunca kendilerini süper kahraman gibi hissederek neşe dolu adımlar atmalarını sağlayabilirsiniz.

Ailenin gençlerini de unutmadık! Ailenin gençleri veya ruhu genç kalanların bayılacağı sneaker'lar ile onları şaşırtabilir; terlik veya sandalet modellerini seçerek yaz modasını yakalamalarını sağlayabilirsiniz.

Sizin için seçtiğimiz ürünlere FLO mağazaları veya flo.com.tr’den ulaşabilirsiniz. İyi bayramlar ve keyifli alışverişler!