İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Sonbahar ve kış mevsimlerinin en şık parçalarından biri olan Chelsea botlar bu sezonda da oldukça göz alıcı! Tarzınızı tamamlayıcısı olacak chelsea botları gelin birlikte keşfedelim.

Bilekte biten botları seven ve soğuktan korunmak isteyenler için chelsea botlar, doğru bir tercih olarak karşımıza çıkıyor. Bilekte biten botlar, etek ve elbiseler ile birlikte çok şık bir şekilde kombinleyebilirsiniz. 

Küçük taş detayları ile görünümünüze ışıltı katacak siyah deri chelsea botlar için dolabınızda yer açabilirsiniz. Bu yıl şıklığınız ile fark edilmek istiyorsanız Nine West’in yılan baskı kadın botunu da tercih edebilirsiniz. Doğadan aldığınız ilham ile şık olmak sizin elinizde!

Yağmurlu günler için parlak görünümlü botlar kombinin yıldızı olmak hazır. Elbise ve kabanların altına canlılık katacak siyah botların size çok yakışacağına eminiz. Kombinlerini biraz daha renklendirmek için bordo botlar da farklı bir tercih olarak bu sezonda çok moda. Tarzınızı ve renkli stilinizi adımlarınıza yansıtmanın tam zamanı!

Klasik bir görünüm ile şıklığı birleştirmek istiyorsanız da tercihinizi süet botlardan yana kullanabilirsiniz. Jeanlerin altına tercih edeceğiniz vizon rengi süet bir bot ile ofisin en şık kişisi siz olabilirsiniz.

Sonbahar tarzınızı adımlarınız ile tamamlamak için sizi FLO mağazaları ve flo.com.tr adresine bekliyoruz. İyi alışverişler!