İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Büyük çantaları dolaba kaldırın ve yaz boyu elinizden düşürmeyeceğiniz clutch çantalara merhaba deyin! Minimal yapısı, kullanım kolaylığı ve yaz ruhuna uygun renkleriyle clutch çantalar sezonun vazgeçilmezi olacak. Hazırsanız, clutch dünyasına yakından bakalım!

 

Yaz gelince günlük stilimizde büyük bir hafiflik oluyor. Kat kat giyindiğimiz kazaklar yerini tiril tiril elbiselere; kalın botlar yerini rengarenk sandaletlere bırakıyor. Tabii ki bu değişiklik çantalarımıza da yansıyor. Büyük çantalardan uzaklaşarak minimal çantalar seçiyoruz. Siz de bu sezon günlük kombinlerinize hasır clutch’ları dahil edebilirsiniz. Böylece yaza hakim olan hasır trendini de en cool şekilde yakalamış olacaksınız.

 

Yazın da basic kombinlerden vazgeçemiyorsanız rengarenk clutch’lar ile stilinize canlılık katabilirsiniz. Basic tişört ve jean kombinlerinizi renkli clutch çantalarla tamamlayarak tüm gözlerin çantanıza odaklanmasını sağlayabilirsiniz!

 

Clutch çantaları ofis şıklığına taşımanız da mümkün! Siyah rengin asaletinden ilham alın ve ofis stilinize farklılık katın. Çantanıza uygun seçeceğiniz stiletto ayakkabılarla zarafeti yakalayacaksınız.

 

Sizin için seçtiğimiz ürünlere FLO mağazaları veya flo.com.tr’den ulaşabilirsiniz. Keyifli alışverişler!