İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Bu bayram sevdiklerimizle bir araya gelemesek de bayram coşkusunu yaşayacağımız tüm geleneklerimizi eve taşımaya ne dersiniz? Belki büyüklerimizin elini öpmek için onları ziyaret edemeyeceğiz ama seslerini duymak, onların iyi olduğunu görmek bizleri daha mutlu edecektir. Kalabalık sofralarda buluşamasak da lezzetli yemekler hazırladığımız masanın etrafında görüntülü konuşarak, yeniden bir arada olacağımız günlerin hayalini kuracağız.

Çocuklarınızın umut dolu günlerde attıkları her adımda bayram sevincini yaşayacakları hediyeleri keşfedin!

Bayramda en güzel elbiselerini giyecek olan minik hanımlar aynı zamanda evin içinde konforlu adımlar atmak isteyeceklerdir. Hem şık hem de rahat babet modelleriyle elbiselerini tamamlayabilirler.

Bayram şıklığını sportif seçimlerle tamamlamak isteyen minik beyleri de unutmadık. Onlar için en tarz sneaker modellerini seçebilir, gün boyunca enerji dolu adımlar atmalarını sağlayabilirsiniz.

Minikler yazın açık havanın keyfini çıkaracakları, parkta özgürce oynayacakları günlerin gelmesini sabırsızlıkla bekliyorlar. O günler geldiğinde giyecekleri sandalet modellerini şimdiden hediye edebilir, yüzlerini güldürebilirsiniz.

Bayram coşkusunu çocuklarla birlikte eve taşıyın; onları mutlu edecek hediye alternatiflerini keşfedin!