İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Çocukların sonsuz bir hayal gücü vardır. Kimi zaman hayallerindeki ülkenin prensesi, kimi zaman da kötü canavarlarla savaşan cesur bir kahraman olurlar. Tabii ki bu maceralara asla yalnız çıkmaz, en sevdikleri süper kahramanların da onlara eşlik etmesini isterler. Yaz boyunca onlara eşlik edecek kahramanlar ayakkabılarda hayat buluyor; minikler oyunların keyfini en sevdikleri kahramanlarla doyasıya çıkarıyor! Çocukların çok seveceği ve ayaklarından çıkarmak istemeyeceği modellere birlikte göz atalım.

Yaz sıcaklarından bunalan minik hanımlar Karlar Ülkesi’ne seyahat edebilir ve Elsa ile birbirinden eğlenceli maceralara atılabilirler. Tabii ki tüm bunlar Frozen ayakkabılar ile mümkün. Dilerse deniz kenarında kendi kumdan kalesini yapsın, dilerse sneaker’larını ayağına geçirip bisikletiyle tatilin keyfini çıkarsın. Frozen ayakkabılar ile minik kızların yazı keyif dolu geçecek.

Minik beyleri de unutmadık. Erkek çocuklarının vazgeçilmezi Marvel karakterli terlikler ile havuz kenarında kendini süper kahraman gibi hissedeceğine; parkta oyun oynarken hayali dünyasının vazgeçilmez kahramanı olacağına eminiz.

Çocuklarınızın tatil keyfine en sevdiği kahramanlar eşlik etsin isterseniz, seçtiğimiz ürünlere FLO mağazaları veya flo.com.tr’den ulaşabilirsiniz. Keyifli alışverişler!