İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Her sezonun trendleri arasında yer alan topuklu botlar, bu sezonda da gardırobunuzun olmazsa olmaz parçası haline gelecek. Hem cool, hem de stil sahibi bir görünüm yakalamak istiyorsanız aşağıdaki önerilerimize bir göz atın deriz.

Bu sezonun en dikkat çeken modelleri arasında yer alan yılan ve leopar desenli topuklu botlarınızı kesik paçalı skinny pantolonlarınızla kombinleyebilirsiniz. Omzunuza atacağınız palto ya da ceketinizle de baştan aşağı cool bir görünüme sahip olabilirsiniz. Diğer bir alternatif olarak oversized kazaklarınızla da harikalar yaratabileceğiniz unutmayın. Genel olarak gri, kahve, beyaz ya da siyah renklerle tercih edebileceğiniz bu botları pembe ya da mor tonları ile de denemenizi tavsiye ederiz.

Gelelim elbiselerinizin, eteklerinizin altına tercih edebileceğiniz topuklu bot siluetlerine…

Rahatlığınızdan ödün vermeden, kıyafetinizin havasını değiştirmek ve daha feminen bir görünüm yakalamak istiyorsanız bu botları elbise kombinlerinizin bir parçası haline getirmelisiniz. Ayrıca triko elbiselerle de çok güzel bir uyum yakalayabileceğinizi unutmayalım.

Son olarak topuklu botlarla ilgili bir tüyo verelim. Düz modelleri renkli ve desenli parçalarla tercih ederken, daha renkli tasarıma sahip botları sade kombinlerinizle tercih ederek, stilinizi ön plana çıkarabilirsiniz.