İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Sneakerlar hayatımıza girdiğinden beri yağmur, çamur, kar demeden ayağımızdan çıkarmaz olduk. Sneakerların eskiden spor kıyafetleri, taytlar ile giyilir algısı oluşmuşken bu algı şu an tamamen yıkıldı ve her kombinin tamamlayıcı parçası haline geldiler. Sneakerlarınızı tarzınıza göre eteklerinizin, elbiselerinizin altına kısa çoraplar ile de kombinleyebilirsiniz. Haydi şimdi biraz sneaker modellerini inceleyelim ne dersiniz?

Günün her saati sneaker konforu

Günlük hayatta sokak modasının vazgeçilmezi haline gelen sneakerları pantolon, etek, elbise, tayt istediğiniz her kıyafetinizle tercih edebilirsiniz. Rahatlıktan ödün vermeden tarzınıza şıklık katabileceğiniz sneakerlar FLO’da sizleri bekliyor. Bizce sneakerlar çok tarz ve havalı gözüküyor.

Kalın Tabanlı Sneakerlar 

İlk ön yargı ile yaklaştığımız platformlu bir diğer tabiriyle ugly sneakerlar dolapların vazgeçilmezi oldu. Podyumlardan sokaklara fırlayan 90’lar modasının yeniden nabzını tutan ugly sneakerlar ile hem şık hem rahatlığından ödün vermek istemeyenlerin favori ayakkabı modelleri arasında yerini aldı. Ugly sneakerlar kombin konusunda çeşitli alternatifler ile karşımıza çıkıyor. Örneğin, eteğin altına giydiğiniz sneakerınızı bir de renkli veya düz beyaz bir çorapla taçlandırdığınız an zamanın ötesinde tarzınızı konuşturabilirsiniz. Yok bu kadar marjinalliğe gelemem diyenlerden iseniz ister kumaş pantolon isterseniz kot pantolonunuzun altında da şıklık yarışına girebilirsiniz. Bulunduğunuz her ortama adapte olabilecek bu ayakkabılar tam size göre!