İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Açık havada kuş sesleri eşliğinde bir yürüyüş yapmak gibisi yok, değil mi? Eğer siz de şehrin stresli temposundan uzaklaşmak, doğanın kalbinde keyifli bir yürüyüşe çıkmak isterseniz bugünü değerlendirebilirsiniz çünkü bugün Dünya Yürüyüş Günü!

Farklı rotalar keşfetmek ve Türkiye’nin en güzel rotalarında yürüyüş yapmayı planlıyorsanız önerilerimize kulak verin.

Öncelikle rotamızı Akdeniz’e, Antalya’ya çeviriyoruz. Doğal güzelliği ile dikkatleri çeken Köprülü Kanyon, Türkiye’nin en uzun kanyonu olarak bilinmektedir. Köprülü Kanyon Milli Parkı’nda pek çok yürüyüş rotası bulunmakta. Yürüyüş esnasında karşılaştığınız doğal güzelliklerin fotoğrafını çekmek için sık sık mola vereceğinize eminiz. Ayrıca birçok aktiviteye ev sahipliği yapan Köprülü Kanyon, rafting severlerin de ilgisini çekecektir. 

Hem İstanbul’un merkezinde kalıp hem de şehrin karmaşasından bir o kadar uzaklaşmak ister misiniz? Yanıtınız evetse Türkmenbaşı Tabiat Parkı tam da size göre. İsmini Türkmenistan Devlet Başkanı Saparmurat Türkmenbaşı'ndan alan park; Türkmenistan ve Türkiye arasındaki ortak kültürlerin paylaşıldığı bir yer. Siz de huzur dolu bir gün geçirmek, yürüyüş yollarının keyfini çıkarmak isterseniz Sarıyer’de bulunan parkı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Türkiye’nin en güzel yürüyüş rotalarından diğer bir tanesi olan Ihlara Vadisi, 11 kilometrelik yürüyüş alanına sahip. Büyüleyici bir manzara eşliğinde yürüyüş yapmak isteyenler için ideal olan vadiyi siz de seyahat planlarınız arasına ekleyin.

Yürüyüşünüzü keyifli ve konforlu hale getirecek ayakkabı ve spor giyim önerilerini de unutmadık. Yürüyüş ayakkabıları en zorlu parkurlarda bile rahat adımlar atmanızı sağlayacak. Sweatshirtler ise serin sonbahar günlerinde bile soğuklardan etkilenmeden günü keyif içinde tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

Seçtiğimiz ürünlere FLO mağazaları ve flo.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Keyifli yürüyüşler dileriz!