İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Minikler, attıkları her adımda hayatımıza anlam, neşe ve mutluluk katıyorlar. Eğer siz de onların yüzünde mutluluk dolu bir gülümseme yaratmak isterseniz, hediye seçeneklerinizde 23 Nisan’a özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Süslü ve giyimine özen gösteren minik hanımlar, ışıl ışıl sneaker’lara bayılacaklar! Simli ve metalik detaylarla onları büyüleyecek sneaker modellerini, 23 Nisan’a özel indirimli fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Ayrıca küçük hanımlar da etkinliklere katılmaya hazırlanırken tıpkı bizler gibiler. Ne giyeceklerinden tutun, saçlarını hangi model yaptıracaklarına kadar büyük bir heyecan içinde oluyorlar. Özellikle evde kalmaktan sıkıldıkları bu dönemde onları motive etmek isterseniz yaklaşan etkinliklerin hayalini birlikte kurabilir; şimdiden ne giyeceklerini seçebilirsiniz. Arkadaşlarıyla keyifli bir etkinliğe mi katılacaklar yoksa en sevdikleri arkadaşlarının doğum gününü mü kutlayacaklar? İleride katılacakları etkinlik hangisi olursa olsun, kıyafetlerini göz alıcı babetlerle tamamlamayı sabırsızlıkla bekleyecekler.

Görünüşlerine önem veren minik beyleri de unutmadık. Rengarenk spor ayakkabılar ile her adımda enerjilerini yansıtabilir; en sevdikleri süper kahramanlarla birlikte yepyeni maceralara adım atabilirler.

Siz de 23 Nisan’a özel indirimlerden yararlanın, miniklerin yüzünü güldürecek ayakkabı modellerini keşfedin!