İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Enerji dolu çocukların her adımına eşlik eden sneaker’lar; bu sezon da rengarenk, capcanlı ve göz alıcı modellerle dolu! Gelin, minikler için özel olarak hazırlanan sneaker modellerini birlikte keşfedelim!

Öncelikle sezonun en dikkat çeken modellerinden kalın tabanlı sneakerlar, çocuk modasında da adından söz ettirmeyi başarıyor. Yazın dışarıda özgürce oynama hayali kuran miniklerin her adımına eşlik etmeye hazırlanan kalın tabanlı sneakerlar; oyun keyfinde minikleri yalnız bırakmayacak.  

Hayal güçleri çok geniş olan minikler, her adımda yanlarında olmasını istedikleri süper kahramanlarla birlikte yeni maceralara atılmayı hayal ederler. Spiderman, Frozen gibi çizgi film karakterlerini barındıran sneaker modeller bu sezon da miniklerin hayal dünyasına eşlik edecek gibi duruyor.

Ayrıca ilkbahar & yaz sezonunun öne çıkan detaylarından biri olan neon renkler, çocuk sneaker modellerinde de kendini göstermeye devam ediyor. Tiril tiril yazlık elbiseler, kot şort ve tişört ile kolayca kombinlenecek neon renkli sneaker modellerini keşfedin!

Siz de uzun süredir evde kalan minikleri sezonun öne çıkan sneaker modelleriyle mutlu etmek isterseniz, seçtiğimiz ürünlere göz atın!