İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Sandaletler, yaz ruhunu en iyi yansıtan ayakkabı modellerinden biridir. Deniz kenarında yürürken, tatilde yeni yerler keşfederken veya Güneşli günlerin keyfini çıkarırken her adımımıza eşlik etmek için hazırlar. Özellikle rahatlığı ve kolay kullanımı ile öne çıkan erkek sandalet modellerine gelin yakından bakalım. 

Bu sezon sandaletlerde hafiflik ve konfor ön planda. Özellikle rahatına düşken beylerin çok seveceği ultra hafif modeller, ayaklarında sandalet olduğunu bile unutturabilir. Tiril tiril yazlık gömlekler ve bermuda şortların altına rahatlıkla giyerek yaz trendlerini yakalayabilirler. 

Hem rahat hem de trend olmak isteyen beyler ise sportif sandalet modellerine göz atabilir. Polo yaka tişört & jean şort kombinin altına giyecekleri sandaletlerle gün boyu dinamik adımlar atacaklardır.

Sezonun bir diğer öne çıkan modeli ise klasik sandaletler oluyor. Karizmatik duruşunu bozmayan ve klasik çizgisini esnetmek istemeyen beyler için bu modeller doğru bir tercih olabilir. Kısa kollu keten gömlek ve kahve tonlarındaki pantolonlarla bir araya getirilerek smart casual bir görünüm yaratılabilir.

Sezonun öne çıkan modellerini sizin için seçtik. Şimdiden keyifli alışverişler!