İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Bu bayram her zamanki bayramlardan çok daha farklı olacak. Büyüklerimizin ellerini öpemeyecek, sevdiklerimize doyasıya sarılamayacağız. Tüm aile kalabalık bayram sofralarında buluşamayacağız. Bayramı bayram yapan güzel birlikteliklerden bir süreliğine uzak kalacağız.

Ancak bu bayram geleneklerimizi devam ettirmeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Bayram geleneklerimizi yaşatmaya kıyafet seçimlerimizden başlayabiliriz. En güzel giysilerimizi giyip, evde bayram coşkusunu hissedebiliriz.

Evde bayram şıklığı oluşturmak için hem rahat hem de şık babetler seçebilirsiniz. Pastel tonlarındaki babetlerinizi floral desenli elbiselerin altına giyebilir; bahar esintilerini kombininize yansıtabilirsiniz.

Eğer tercihizi topuklu ayakkabılardan yana kullanmak isterseniz, sezonun gözdesi topuklu terlik modelleri tam size göre! Etek & gömlek kombinlerinize hareket katacak canlı renklerden ilham alabilirsiniz! 

Günlük kombinlerimizin vazgeçilmez unsuru aksesuarları da unutmadık. Şık bir bayram kombini oluşturmak için fulardan yardım alabilirsiniz. Dilerseniz zarif bir görünüm yaratmak için tüm fuları boynunuzu saracak şekilde bağlayabilir; dilerseniz bandana şeklinde saç aksesuarı olarak kullanabilirsiniz.

Şimdiden mutlu bayramlar!