İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Gün içerisinde evde nasıl sıkılmadan vakit geçireceğinizi mi düşünüyorsunuz? Sizin için hazırladığımız önerilere göz atın ve evde keyifli bir gün geçirmeye başlayın!

Meditasyon ile güne başla!

Güne zinde ve enerji dolu bir başlangıç yapmak, bütün bir günü motive geçirmenizi sağlayacaktır. Bu yüzden uyku düzeninizi kontrol altına alın, geç saatlere kadar uyumak gibi bir alışkanlık edindiyseniz bundan hızla vazgeçin. “Peki ama güne nasıl zinde başlayacağım?” sorusunun yanıtı ise sabah meditasyonunda gizli! Online platformlardaki meditasyon videolarını takip ederek, güne arınmış ve enerji dolu bir başlangıç yapabilirsiniz.

Bahar temizliği için doğru zaman!

Güne güzel bir başlangıç yaptıktan sonra, bir türlü vakit bulamadığınız bahar temizliğine zaman ayırmaya ne dersiniz? En rahat eşofmanlarınızı giyin, yüksek tempolu bir müzik açın ve bahar temizliğine başlayın! Ev temizliğinin yanı sıra eminiz ki dolabınızın da gözden geçirilmeye ihtiyacı vardır. Geçen sezona ait mont ve kazakları dolabın en arkasına yerleştirin; tiril tiril elbiseleri ve rengarenk tişörtlerinizi askılara yeniden asarak dolabınızı bahara hazırlayın. Temizlik sırasında dolabınızı düzenlerken kullanmadığınız giysileri ayırarak yardım kuruluşlarına bağışlamak güzel bir fikir olabilir! ?

Online eğitimler parmaklarının ucunda!

Evde kaldığımız dönemi en iyi şekilde geçirmek için bir diğer önerimiz ise; online eğitimler! Online olarak katılacağınız kurslar, rahat koltuğunuzdan kalkmadan gezeceğiniz online müzeler, yabancı dil bilginizi geliştirmenize fayda sağlayacak tüm siteler bir tık uzağınızda!

Online eğitimi eğlenceli hale getirin!

Online eğitimler ile öğrenime devam eden minikleri de unutmadık. Ders çalıştıkları süreyi keyifli hale getirmek için onları motive edebilirsiniz. Ders sonraları birlikte yemek yapabilir, en sevdikleri çizgi filmleri tekrar izleyebilirsiniz. Ayrıca en sevdikleri çizgi film karakterlerine sahip panduflar birlikte geçirdiğiniz zamana eşlik etmek için hazır!

Sporsuz olmaz!

Online eğitim dediysek tüm gün bilgisayar ya da telefon başında vakit geçirmekten bahsetmiyoruz! Telefonunuza yükleyeceğiniz mobil uygulamalar ile gün içerisinde spor yapmaya da vakit ayırabilirsiniz. Özgürce hareket etmenizi sağlayacak taytları seçin ve spor yapmaya başlayın. Enerji dolu bir müzik açmayı da unutmayın!

Home office çalışırken zinde kalın!

Home office çalışırken doğru bir çalışma alanı belirmek çok önemlidir. En sevdiğiniz koltuğa yerleşip keyif içinde çalışmak kulağa hoş geliyor olabilir. Ancak bir süre sonra odaklanmada bir sorun yaşayacağınıza eminiz. Bu yüzden masa başında bir çalışma alanı oluşturun. Gün içerisinde belirli saatlerde mola vermeyi; aralıklarla masa başı egzersizleri yaparak kendinizi zinde tutmayı unutmayın.

Hobi saati!

Keyifli ve verimli geçen bir günün ardından akşam yorgunluğunuzu atmak için güzel bir film izleyebilir, boyama kitapları ve renkli kalemler ile boya yapmanın ne kadar rahatlatıcı olduğunu keşfedebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir gün geçirmenizi dileriz!