İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Yeni bir mevsim demek, yeni bir gardırop demektir! Sonbaharla beraber dolaplarımızı mevsime uygun hale getirmenin zamanı geldi. Tiril tiril elbiseler yerini yumuşacık kazaklara bırakıyor, parmak arası terliklerle vedalaşarak botlara “Merhaba” diyoruz.

Henüz dolabınızı sonbahara hazırlamadıysanız önerilerimize kulak verin, bu sezon dolabınızda mutlaka olması gereken kilit parçaları keşfedin.

Sonbaharın gelişiyle beraber dolapların olmazsa olmazı trençkotlar sahnedeki yerini aldı. Trençkotlarınızı tamamlayacak toka detaylı loafer ayakkabılarla sonbaharın romantik ruhunu her adımda hissedeceksiniz. 

Kalın kemerler, püsküller ve kareli gömlekler… Tahmin edeceğiniz gibi bu sonbahar da Western rüzgarları esecek. Western stiline uyum sağlamak için kovboy botları dolabınıza mutlaka dahil edin.

Zincir detaylar, özellikle çantalarda etkisini göstermeye devam edecek. Soğuk havaların vazgeçilmezi deri mont ve zincir detaylı el çantalarınızla oldukça havalı bir tarza sahip olacağınıza eminiz. Ayrıca bu çantaları gündüz gezmelerinin yanı sıra özel akşam yemekleri ve gece gezmelerinde de rahatça kullanabilirsiniz.

Sizin için seçtiğimiz ürünleri FLO mağazalarından veya flo.com.tr adresinden satın alabilir, dolabınızı yeni sezona hazırlayabilirsiniz. Keyifli alışverişler!