İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Trendleri takip ederek günlük kombinlerinizde göz alıcı görünümler yaratabilirsiniz. Sokak modasının öne çıkan trendlerine yakından bakalım ve stilinizde fark yaratmanızı sağlayacak ipuçlarını keşfedelim. Hazırsanız, başlıyoruz.

Bu yaz günlük stilinizde denizden ilham almaya ne dersiniz? Giyim tarzınızın dümenini marin desenlere doğru çevirin. Marin stilini günlük kombinlerinize yansıtmak için kısa şortlara, polo yaka tişörtlere ve bolca maviye dolabınızda yer açın. Baştan ayağa uyum yaratmak için ayakkabı seçiminizi tekne ayakkabılarından yana kullanabilirsiniz.

Eğer sizin için “günlük stil = rahatlık” demekse stilinizde desenli tişörtler, kot şortlar ve snekaer’lara yer verebilirsiniz. Ancak rahatlık her zaman sıradan olmak demek değildir. Stilinizde fark yaratmak için tişört tercihlerinizi logolu, desenli, sloganlı modellerden yana kullanabilirsiniz. Tarzınıza daha fazla renk katmak isterseniz, canlı renklere sahip sneaker’lar adımınıza eşlik edebilir. 

“Sportif tarz bana göre değil” diyerek günlük kombinlerinde de şık olmaya özen gösteren beyler için de önerilerimiz var. Kanvas veya gabardin kumaşlı pantolonlarınızı yazın tişörtlerinizle rahatlıkla birleştirebilirsiniz. Pantolonlarınızla uyumlu renk tonlarında ayakkabılar seçerek bütün bir şıklık yaratabilirsiniz.