İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Rahatlığın ve şıklığın sembolü olan kalın taban sneakerlar yeni sezonda da karşımızdalar! Farklı renk ve tarzdaki modelleriyle spordan giyimden, klasik giyime kadar her yerde kullanabileceğiniz kalın taban sneakerları gelin birlikte keşfedelim.

Taytların ve jeanlerin altında görmeye alışık olduğumuz sneaker modellerini jogger pantolonların altında da kolayca kombinleyebilirsiniz. Sade ve tarz olmak için ihtiyacınız olan tek şey siyah, beyaz ya da rengarenk bir sneaker olabilir.

Sadece spor görünümün değil şıklığın da bir parçası olmaya başlayan sneakerlar sonbahar trendlerinde ilk sırada yer alıyor. Son dönemlerde kalın tabanlı sneakerlar elbiselerin ve klasik takımların altına farklı bir görünüm katmak için de tercih edilebilir. Özellikle kalın tabanı sayesinde bacak boyunu daha uzun göstererek mini elbiselerin de kurtarıcısı olabilir.

Göz alıcı görünmek isteyenlerin anahtar parçası olan metalik sneaker modelleri ile enerjinizi düşürmeden güne devam edebilirsiniz. Sezonun renklerini yansıtan kalın taban sneakerlar ile bu sonbaharda ışıldamaya hazır olun!

Tarzınıza en uygun kalın tabanlı sneakerı keşfetmek için FLO mağazaları veya flo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Yeni ayakkabılarınız için şimdiden dolabınızda yer açın, iyi alışverişler!