İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Sonbaharda kamp yapmak; sarı, turuncu ve kahverenginin muhteşem uyumunu görmek, göz alıcı güz mevsimine doğanın içinde şahit olmak için en ideal zamanlardan biri. 

Siz de hafta sonu şehirden uzaklaşmak ve doğa ile iç içe olmak istiyorsanız planlarınız arasına kamp yapmayı ekleyebilirsiniz. Ancak kampa gitmeden önce doğru ayakkabı ve giysileri seçmek büyük önem taşıyor. Gelin, yanınıza almanız gereken eşyalara göz atalım.

Ayağınızın altında kurumuş yapraklar, hafif hafif esen bir rüzgar ve kuş sesleri… İşte kamp boyunca yürüyüşlerinizin özeti bu harika ortam olacak. Ancak bu yürüyüşleri konforlu ve keyifli hale getirmek için doğru ayakkabıları tercih etmelisiniz.

Özellikle sonbahar yağmurlarına dayanıklı, uzun yürüyüşlerde size eşlik edecek outdoor ayakkabılar seçmelisiniz.

Kampa gitmeden önce hava durumunu kontrol etmenizde fayda var. Aniden bastıran yağmura karşı hazırlıksız yakalanmak kamp keyfinizi yarıda kalmasına neden olabilir. Hem serin sonbahar akşamlarında giyeceğiniz hem de aniden bastıran yağmura karşı sizi koruyacak bir yağmurluğu mutlaka kamp çantanıza dahil edin.

Serin sonbahar akşamlarında giyeceğiniz uzun kollu sweatshirtler kamp günlerinin kurtarıcısı olacaktır. Rengarenk sweatshirt modellerden birini çantanıza atın, kamp boyunca soğuk havaların sizi etkilemesine izin vermeyin.

Giysiler, uyku tulumu, yiyecekler gibi pek çok ürünü taşımak için dayanıklı ve bir o kadar da geniş bir kamp çantasına ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Kamp boyunca size eşlik edecek çantaları sizin için seçtik.

Kamp keyfinizi ikiye katlayacak ürünlere FLO mağazalarından ve flo.com.tr’den ulaşabilirsiniz. Doğanın tadını çıkardığınız, keyif dolu bir kamp dileriz!