İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Bir kıyafetin olmazsa olmaz parçası çantalardır. Aynı zamanda bir kıyafetin en değerli aksesuarı olması yanı sıra kadınların kıyafetinin tamamlayacısıdır. Kadınların ayakkabılar kadar çantalara da düşkünlüğü vardır. FLO, Polaris ve Butigo’nun birbirinden farklı çantaları ile kombininize renk, ışıltı ve hareket katacaksınız.

En trend çanta modelleri hakkında bilgi sahibi olmaya hazır mısınız?

Postacı / Çapraz Çantalar

En rahat en şık en modern postacı/çapraz çantalar ile stilinizi kolayca yansıtabileceksiniz. Genellikle yandan kullanılan bu çantalar vazgeçilmeziniz olmak için geliyorlar. İsterseniz yandan takın isterseniz omzunuza takın kıyafetinizin en havalı parçası çantanız olacak. 

Peluş Çantalar

Şıklığından ödün vermek istemeyenlerdenseniz kesinlikle peluş çantalara göz atmalısınız. Sade bir kombininizi hareketlendirmek için tasarlanmış bu peluş çantalar ile bütün gözler sizin üzerinizde olacak.

Sırt Çantaları

Son yıllarda hayatımıza giren en rahat yenilik kesinlikle sırt çantaları oldu. İçine istediğiniz kadar eşyayı sığdırıp sırtınıza takıp rahatlığın keyfini sürebilirsiniz. Sırt çantası takmak istediğiniz zaman spor mu olacağım diye bir düşünceye kapılabilirsiniz fakat ön yargılarınızdan kurtulun ve hemen sırt çantanıza koşun. Hem rahat hem modern yenilik yaşasın sırt çantaları!