İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Parmak arası terliklerimiz ve rengarenk sandaletlerimizle vedalaşma vakti gelip çattı. Onları önümüzdeki yaz yepyeni adımlar atmanın, eğlence dolu tatil planları yapmanın hayalleri içinde dolaba kaldırıyoruz. Şimdi ise sıra yeni ayakkabılara yer açma vakti!

Eğer siz de mevsim geçişinde hangi ayakkabıları giymenin doğru bir tercih olacağını düşünüyorsanız önerilerimize kulak verin.

Maskülen tarzın vazgeçilmezi loafer modeller, tam da sonbahar havasına uygun yapısı ile karşımıza çıkıyor. Klasik çizgilerden uzaklaşmak, fark yaratan adımlar atmak istiyorsanız hayvan desenli ayakkabı modelleriyle stilinizi tamamlayabilirsiniz. Serin sonbahar günlerinde trençkotlarınız ile mükemmel bir uyum yakalayacak olan loafer modellerini şimdiden alışveriş listenize ekleyin.

“Topuklu ayakkabılar olmadan asla!” diyorsanız alçak topuklu, önü bantlı Mary-Jane ayakkabılar tam da size göre. Ekose elbiseniz, siyah opak çoraplarınız ile tam bir sonbahar stili yaratabilirsiniz. Bu ayakkabıların bileğinizi ince göstereceğini de unutmadan ekleyelim.

Sonbaharda bile sportif ruhunu ve yüksek enerjisini kaybetmeyenleri unutmadık! Sezonun trendi metalik sneakerlar, sezon boyunca her adımınıza ışıltı katmak için hazır! 

Mevsim geçişinde stilinizi tamamlayacak ayakkabılara FLO mağazaları veya flo.com.tr adresinden kolayca ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler!