İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Yaz esintilerini taşıyan kır çiçekleri mi, yoksa 70’ler havasını yansıtan puantiyeli modeller mi? Tercihiniz hangisi olursa olsun bu yaz dolabınıza en az bir adet midi etek eklediğinize eminiz. Sezonun trendi midi eteklerinizi doğru ayakkabı ile kombinlemeniz büyük önem taşıyor.

Eğer siz de göz alıcı kombinler yapmak istiyor ama doğru ayakkabıyı bir türlü seçemiyorsanız önerilerimize kulak verin!

Yaz davetleri, gece gezmeleri veya romantik bir akşam yemeği; midi etekler tüm planlara kolayca uyum sağlayabiliyor. Kloş eteğiniz, omzu açık bluzunuz ve stiletto’larınızla yaz gecelerinin yıldızı olacağınıza eminiz. Ayrıca küçük bir ipucu daha verelim; ten rengi stiletto’lar tercih ederek bacak boyunuzun daha uzun görünmesini sağlayabilirsiniz.

Midi eteklerle sportif ve dinamik bir görünüm yaratmak mümkün! İşin püf noktası ise ayakkabı tercihinde saklı. Ayakkabı seçiminizi sneaker’dan yana kullanarak eteklerinizi günlük stilinizin bir parçası haline getirebilirsiniz. Basic tişört & midi etek kombininizi sneaker ve bel çantası ile tamamlayarak, günlük stilinizde oldukça havalı görünüme sahip olabilirsiniz. 

Yaz bitmeden göz alıcı kombinler oluşturmak için hazırsanız! Sizin için seçtiğimiz ürünlere FLO mağazaları veya flo.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.