İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Yoksa her sezonun vazgeçilmezleri arasında yer alan minimalist çantalarla henüz tanışmadınız mı? Özellikle her kombinin olmazsa olmazı olan minimalist çantalar farklı renk ve tasarımlarla vitrindeki yerlerini aldı. Artık dolaplarınızda büyük ve gösterişli çantaların yanı sıra minimalist çantalara da yer açmanın vakti geldi.

Minimalist çantalar gerek boyutları gerekse tarz görünümleri ile her kombine rahatlıkla uyabiliyor. Bu sezon tercih edeceğiniz çanta modelleri ile görünümünüze büyük bir farklılık katacağınıza eminiz.

Sonbahar için en ideal kombin tabii ki jean, trençkot ve kazaktır. Mevsimin hakim rengini stilinize yansıtmak istiyorsanız bej rengi bir kol çantası ile bu kombini tamamlayabilirsiniz. Kol çantaları bu sezon sokak modasındaki yerini almaya başladı bile. Bohem ve şık bir tarz yakalamak isterseniz seçiminizi minimalist bir kol çantasından yana kullanabilirsiniz. Daha özgür bir stil yaratmak ve rahatınızdan ödün vermek istemiyorsanız da kazağınızın üzerine askılı bir çanta takarak sokakları keşfe çıkabilirsiniz!

Neredeyse 2 yıldır yükselişte olan bel çantaları her geçen gün güzelleştiriyor! Hazır bot ve çizmelerimizi dolabımızdan çıkarmamışken bel çantası ile yazın esintisini devam ettirebilirsiniz. Etek ve ceket kombinlerinizi desenli bir bel çantası ile tamamlayabilirsiniz. Yüksek bel jeanlerinizin de kemer kısmına Nine West kiremit rengi bel çantası takarak klasik çizginizi koruyabilirsiniz. 

Işıltılı geceler için de dolabımızda gece şıklığınızı tamamlayacak çantalara yer açmanın vakti geldi. Minimal siyah çanta önerilerimizde tamamlayıcı kıyafetiniz mini bir gece elbisesi ve onun vazgeçilmezi stilettolar olabilir. Gecenin yıldızı siz olmak istiyorsanız göz alıcı dokulara sahip minimalist siyah çantayı tercih edebilirsiniz. Ceket, bluz ve kumaş pantolon üçlüsünü tercih edecekseniz de seçiminizi zincir detaylarına sahip Nine West çapraz çantadan yana kullanmalısınız. 

Kombinlerinizi minimalist çantalar ile tamamlamak için FLO mağazalarını veya flo.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz. İyi alışverişler!