İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Bugün muhteşem fırsatlarla dolu bir gün! Bugüne özel %70’e varan indirimler flo.com.tr’de sizleri bekliyor. Gelin, Muhteşem İndirim Günü’nün öne çıkan ayakkabı ve tekstil ürünlerini keşfedelim ve alışveriş listenizi birlikte oluşturalım.

İtiraf edelim hangi mevsimde olursak olalım sneaker rahatlığından vazgeçemiyoruz. Eğer siz de kalın taban sneaker trendini takip etmek veya sezonun kilit parçası metalik sneakerları ayakkabı dolabınıza eklemek isterseniz bugüne özel indirimleri kaçırmayın. 

Gece davetleri veya şık bir restoranda keyifli bir akşam yemeği; hayatta kutlanmaya değer pek çok an var. Bu anları daha da keyifli hale getirmek için özel günlerde stilimize oldukça önem gösteriyoruz. Siz de bu özel anlarda kombinlerinizi tamamlayacak göz alıcı ayakkabılar arıyorsanız indirimin öne çıkan modellerine mutlaka göz atın.

Sporda tarzını yansıtmak isteyenleri de muhteşem indirimler bekliyor. Havaların soğumasıyla birlikte sizi sıcak tutacak sweatshirtlerde %50’ye varan indirimleri yakalayın.

Muhteşem İndirim Günü’nün öne çıkan ürünlerini ve daha fazlasını keşfetmek için hemen flo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.