İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Okulların açılmasıyla beraber öğretmenlerimiz yeniden okullarına ve öğrencilerine kavuştu. Sınıf ortamında ders anlatmanın, öğrenciler ile yeniden bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarına eminiz. 

Ancak tüm gün ayakta kalan öğretmenlerimizin gün sonunda ne kadar yorulduklarını biliyoruz. Bu noktada yoğun iş tempolarına uyum sağlayacak ayakkabılar seçmeleri çok önemli. Gelin, öğretmenlerimizin ayaklarını rahat ettirecek seçimlere birlikte göz atalım.

Yüksek topuklu ayakkabılar, uzun süre ayakta kaldığınızda ağrılara sebep olabilir. Bu nedenle topuk boyu çok yüksek olmayan, alçak topuklu ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Ayrıca gün içerisindeki yoğun temponuza uyum sağlayacak tabana sahip ayakkabılar seçebilirsiniz. Bu konuda Polaris 5 Nokta ayakkabılar ortopedik tabanı ile size destek olmak için hazır. 5 noktadan ayaklara destek vererek başparmak yastıkçığı, küçük parmak yastıkçığı, tarak kemiği yastıkçığı, iç yan kavis desteği ve topukları desteklemekte ve gün boyu rahat adımlar atmanızı sağlamaktadır.

Topuklu ayakkabıların yanı sıra stilinizi tamamlayacak babet modelleri de özelikle sonbahar günlerinin vazgeçilmezi olacak. Şık toka detaylı modelleri tercih ederek kombininize şık bir dokunuş katabilirsiniz.

Eğitim dönemi boyunca hem rahat hem de tarz olmak isteyen erkek öğretmenlerimiz için de önerilerimiz var. Konforun ön plana çıktığı, takım elbiselerinizi tamamlayacak rahat modeller tam da size göre. Klasik seçimlerden vazgeçemeyen beyler siyah, sonbahar tonlarını yakalamak isteyenlerse taba rengi ayakkabılar tercih edebilirler.

Ayakkabının yanı sıra doğru taban seçiminin de bir o kadar önemli olduğunu biliyor muydunuz? FLOtomic tabanlar normal, içe basan, düz, ultra veya çukur, kısacası tüm ayak tiplerine özel olarak üretilmiştir. Ayak konforunuzu ön planda tutan FLOtomic tabanlar, yorgunluk hissini azaltır ve baskıyı vücuda eşit şekilde dağıtarak ayak konforunu artırır. Siz de ayak yapınıza uygun tabanlığı seçin ve rahatlığı adımlarınıza taşıyın.

Gün boyunca konfor dolu adımlar atmanızı sağlayacak ayakkabı modelleri FLO mağazaları ve flo.com.tr’de sizleri bekliyor. İyi alışverişler dileriz!