İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Sıcak yaz günleriyle yavaş yavaş vedalaşıyor ve Eylül’ün ilk günlerine merhaba diyoruz. Mevsim geçişiyle beraber ofis stilimizde de değişimler yaşamaya başlıyor ve dolabımızı yeni mevsime uygun hale getiriyoruz.

Eğer siz de yeni sezonda şık bir ofis stiline sahip olmak istiyorsanız önerilerimize kulak verin.

Sıcak yaz günlerini anımsatan pastel tonlarını ofise taşımaya ne dersiniz? Klasik siyah etek & beyaz gömlek ikilisi yerine iç ısıtan renkler tercih edebilirsiniz. Beyaz gömleklerinizi renkli kısa paça pantolonlarınızla kombinleyip, altına pastel tonlardaki loafer modelleri giyebilirsiniz. Loaferların rahatlığı, toplantılarla dolu yoğun geçen bir gün için en doğru tercih olacaktır.

Klasik stilettolardan sıkıldıysanız bu sezon iddialı ve farklı modellere tanışın! Şeffaf veya yılan desenli, tercihiniz hangisi olursa olsun attığınız her adımda fark yaratacağınız kesin. Stilettoları tamamlamak için skinny pantolon ve blazer ceketlerden yardım alabilir, modern tarzınızı ofis şıklığına uygun hale getirebilirsiniz. Ayrıca bu stillettoların, mesai sonrası katılacağınız davetlere de kolayca uyum sağlayacağını unutmayın.

Sizi yeni sezonun trendi ile tanıştıralım: püsküller! Püskül detayları, ceketlerden elbiselere kadar yeni sezonda sıkça karşımıza çıkacak. Siz de püskül detaylı çantalar tercih ederek, bu trendi ofise taşıyabilirsiniz!

Ofis şıklığınızı tamamlayacak ürünlere FLO mağazaları veya flo.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler!