İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Yaz aylarının enerjisi ofis kombinlerine de yansıyor! Rengarenk sandaletler ve göz alıcı stilettolar ile ofis stili dinamik bir görünüme bürünüyor. Hazırsanız şıklığınızı tamamlayacak yeni sezon ayakkabıları birlikte keşfedelim.

Kısa bir aradan sonra iş hayatına geri döndük. İş arkadaşlarımızla bir arada olmayı, ofis ortamında çalışmayı ve stiletto’larımızı çok özlemiştik! Canlı renkler, bu sezonun öne çıkan stiletto modelleri arasında yer alıyor. Eğer daha dikkat çekici adımlar atmak isterseniz hayvan desenli modelleri dolabınıza dahil edebilirsiniz. Dinamik renkler sayesinde pazartesi sendromlarını da şıklıkla atlatacağınıza eminiz.

Göz alıcı sandalet modelleriyle yazın enerjisini iş yerine taşıyabilirsiniz! Topuk boyu fazla yüksek olmayan sandaletlerle gün içinde iş temposunda, gün sonunda ise katılacağınız davetlerde şıklığınızı koruyabilirsiniz. Seçiminizi ister kırmızının canlılığından, ister siyahın asaletinden yana kullanın; her ikisi de stilinizin anahtar parçası olacaktır. 

Ayrıca sneakerlar’la sportif şıklığı yakalamak çok kolay. Sokak modasının vazgeçilmez parçası sneaker’lar; kumaş pantolonlar ile bir araya geldiği zaman ofis şıklığınıza rahat bir dokunuş katacaktır.

Kısacası bu yaz toplantılarda sunduğunuz yaratıcı fikirlerin yanı sıra, attığınız adımlar da dikkatleri üzerine çekecek. Trend bir stil oluşturmanızı sağlayacak ürünleri FLO mağazaları ve flo.com.tr’de %40’a varan sezon indirimleriyle satın alabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz!