İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Kariyer basamaklarını hızla tırmanırken ayakkabı seçiminiz de bir o kadar göz alıcı olsun! İş hayatınızda başarılı adımlar atarken, attığınız her adıma eşlik edecek şık ayakkabı modellerini birlikte keşfedelim!

Beyaz gömlek & siyah pantolon sıradanlığından sıkıldınız değil mi? Şık olmak için klasik çizgileri takip etmek zorunda değilsiniz. Stiletto’lar ile sıradanlıktan uzaklaşacak kadar cesur, iş ortamına uyum sağlayacak kadar zarif tercihler yapabilirsiniz. Düz renkler yerine dikkat çekici modelleri tercih edebilirsiniz. Gömlek elbiselerinizin altına çok yakışacak renkli stiletto’lar ile farklılığınızla bir adım önde olacaksınız.

Peki, sokak stilinizi ofis şıklığı ile birleştirmeye ne dersiniz? Sokak modasının sevilen trendi topuklu terlikleri ofis ortamına da kolayca taşıyabilirsiniz. Beyaz bol paça pantolonun altına giyeceğiniz topuklu terliklerle yaratıcı bir stile imza atabilirsiniz. 

Toplantılarla dolu, yorucu bir gün sizi mi bekliyor? O zaman rahat babetler günün kurtarıcısı olacak. Ayakkabı tercihinizde canlı renklerden ilham alın ve enerjinizle toplantıların yıldızı olun!

Şimdi alışveriş zamanı! Ofis stilinize uygun ayakkabılara FLO mağazaları veya flo.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler!