İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Beklediğimiz o günler geri geldi! Uzun bir aranın ardından tekrar ofise dönmenin heyecanını yaşıyoruz. Siz de yaz trendlerine uygun ofis kombinleri oluşturmak istiyorsanız önerilerimize kulak verin.

İş arkadaşlarımızı, tekrar ofiste olmayı ve tabii ki topuklu ayakkabılarımızı çok özledik! Siz de topuklu ayakkabılarınızla şık bir ofis kombini oluşturmak isterseniz, slouchy pantolonları halter yaka bodylerle bir araya getirebilirsiniz. Rahatlığın temsilcisi slouchy pantolonlar ve şıklığı yansıtan topuklu ayakkabılarla ofis şıklığı oluşturmak çok kolay!

Peki, yazın enerjisini ofise taşımaya ne dersiniz? Uçuş uçuş etekler, floral desenli tulumlar ve rengarenk sandaletlerle gün boyu enerjiniz hiç düşmeyecek. Yaz ruhunu yansıtan pilise eteklerinizin üzerine gömlek giyebilirsiniz. Eğer tercihiniz floral desenli tulumlardan yanaysa, kıyafetinizle uyumlu renklerde sandaletler seçmeye özen gösterin.

Tabii ki kombinlerimizin tamamlayıcısı çantaları unutmadık! Sezonun öne çıkan nude tonlarındaki çantalar ofis şıklığınızda da size eşlik edecek.

Ofise dönüş heyecanınızı yansıtacak ürünlere şimdi göz atın!