İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Minikler için ders zili yeniden çaldı ve okul heyecanı başladı! Yeni dönem heyecanına yakışan birbirinden güzel ürünleri bir araya getirdik.

Minik hanımlar bu dönem ışıltıları ile göz kamaştıracaklar. Göz alıcı okul tarzına eşlik edecek ayakkabı ve çantalar, uygun fiyat seçenekleri ile FLO mağazaları ve flo.com.tr’de sizleri bekliyor. Seçtiğimiz ürünlerle hem başarıları hem de tarzlarıyla okulda bir yıldız gibi parlayacaklarına eminiz.

Enerji dolu küçük beylere kendileri gibi dinamik modeller seçtik. Ders saatlerinde anlatılanları can kulağıyla dinleyen minikler, teneffüs zamanı gelince açık havanın keyfini doyasıya çıkaracaklar. Bahçede sosyal mesafelerini koruyarak oynadıkları oyunlara yeni sezon çocuk sneaker modelleri eşlik edecek.

Sosyal mesafelerini korumaya özen gösteren minikler, aynı zamanda ellerini sürekli olarak dezenfekte etmeyi ve maske takmayı da unutmamalılar. Günlük yaşamımızın çok önemli bir parçası haline gelen maskelerin pek çok farklı modeli bulunuyor. Ayarlanabilir maskeler yüz hatlarına kolayca uyum sağlayarak çocukların sağlığını koruyor. Rengarenk maske modelleri ise maske takmayı çocuklar için hem sağlıklı hem de eğlenceli bir hale getiriyor. Yıkanabilir maske modelleri pek çok kez kullanıma imkan sağlarken, medikal maskeler ise pratik yapısıyla gün içinde çocukların yanında oluyor.

En sevilen süper kahramanları da unutmadık. Disney ve Marvel kahramanları okul dönemi boyunca ayakkabıdan çantaya kadar pek çok yerde onlara eşlik edecekler. Rengarenk kalemlerini koyacakları kalemlikler, beslenme saatini daha da keyifli hale getirecek beslenme çantaları ve su mataraları gibi pek çok lisanslı ürün tam da onlara göre.

Okula muhteşem bir dönüş yapan minikler için seçtiğimiz ürünlere göz atabilir, okul ihtiyaçlarını FLO mağazaları veya flo.com.tr’den tamamlayabilirsiniz. Başarılı bir eğitim dönemi dileriz!