İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Deniz, kum ve Güneş üçlüsü ile buluşacağımız günler geldi! Güzel günlerin keyfini çıkarıp, kışın tüm stresini tatilde üzerimizden atacağız. Ancak tatilde olmak, modadan ve trendlerden uzak kalmak demek değil! Bu yazın plaj modasını yakalamak seçtiğimiz kullanışlı ve trend ürünlerden ilham alabilirsiniz. Hazırsanız, plaj stilinizi tamamlayacak ürünlere yakından bakalım.

Bu yaz plajlar capcanlı renklerle dolu! Sokak modasında sneaker’ları ele geçiren neon renkler, plaj modasında da bikinilerde hayat buluyor. Gece mavisi, nane yeşili gibi dikkat çeken renklerle yazın enerjisini plaja taşıyabilirsiniz. Bikinilerinizi kombinlemek için parmak arası terlik modellerinden yardım alabilirsiniz.

Şehirdeyken cüzdan, anahtar, not defteri ve makyaj çantası gibi tüm yükümüzü taşıyan çantalar; plaj moduna geçince kitap, güneş gözlüğü, güneş kremiyle dolup taşıyor. Siz de plaja giderken eşyalarınızı koyacağınız hareketli ve renkli bir çanta arıyorsanız, çiçek desenli plaj çantaları tam size göre. Renkli çantalarla tiril tiril plaj elbiselerinizin uyum içinde olacağına eminiz. Eğer plaj çantalarında sadelikten yanaysanız, hasır plaj çantaları seçebilirsiniz. Bu çantalarla, sade plaj kıyafetlerinize minimal bir dokunuşta bulunabilirsiniz. 

Plaj stilinizi yalnızca gündüz değil gece için de hazır hale getirmelisiniz. Her an katılabileceğiniz sürpriz bir havuz partisi, özel bir akşam yemeği gibi davetlere hazır olmalısınız. Şık elbisenize uyum sağlayacak sandelet ve topuklu terliklerle gecenin yıldızı olacağınızdan şüphemiz yok.

Plaj stilinize şıklık katacak aksesuarları unutmadık. Bu senenin trendi büyük yuvarlak güneş gözlükleri, halka küpeler ve natural renklerdeki saatlerle plaj stilinize şık bir dokunuş katabilirsiniz.

Plaj modasında da trend bir stil oluşturmak için seçtiğimiz ürünlerden ilham alın! Seçtiğimiz ürünlere FLO mağazaları veya flo.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Şimdiden iyi tatiller!