İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Deniz kenarında dalgaların sesi eşliğinde koşmayı, kuş cıvıltıları altında tempolu bir yürüyüşe çıkmayı çok özlediniz değil mi? Spor salonunda arkadaşlarınızla beraber egzersiz yapacağınız, hafta sonlarını doğa yürüyüşlerine ayıracağınız günler çok yakın. O günler geldiğinde hem rahat hem de tarz olmanızı sağlayacak seçimlere şimdiden göz atın.

Sneaker’lar özellikle rahatına düşkün, konforundan ödün vermeyen beylerin en sevdiği ayakkabı modeli arasında yer alıyor. Sneaker tercihiniz konforlu ve tarz bir model olsun istiyorsanız sizin için bir önerimiz var. Kalın tabanlı sneaker’lar en yakın spor arkadaşınız olacak. Attığınız her adımda sporu daha konforlu hale getirerek cool bir görünüm yakalamanızı sağlayacak.

Spor yaparken sıradan, düz tişörtler giymekten sıkıldınız mı? Kırmızı, mavi, sarı gibi canlı renklere sahip tişörtler seçebilirsiniz. Canlı renklerden alacağınız enerjiyle spor boyunca motivasyonunuz hiç düşmeyecek. “Ben klasik tarzdan vazgeçemem” diyorsanız üzerinde yazılar bulunduran tişörtlerle tarzınıza farklı bir dokunuş katabilirsiniz.

Eşofman altı ve şort seçimlerinizle sportif ve havalı görünmek mümkün! Sıradan renklere sahip eşofman altlarınızla vedalaşın ve modern tasarımlara dolabınızda yer açın.

Sporu daha tarz hala getirecek seçimleri şimdi keşfedin!