İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


flo.com.tr’de 19.00-09.00 saatleri arasında gerçekleşen Ramazan’a özel muhteşem indirimler devam ediyor! İndirimin öne çıkan ürünlerini sizin için seçtik.

Hayalini kurduğumuz tatillerin, arkadaşlarımızla açık havada bir araya gelip hasret gidereceğimiz günlerin çok yakın olduğunu biliyoruz. Bu güzel günler geldiğinde, tiril tiril yazlık elbiselerimizi giyip gün boyunca dışarıda olmanın keyfini çıkaracağız. Siz de yazlık elbiselerinizi indirimin dikkat çeken sandaletleri ile kombinleyebilirsiniz. 

Son yılların yükselen trendleri arasında yer alan sırt çantaları; bu sezonun da vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Tüm kombinlerinizi kolaylıkla tamamlayacak siyah sırt çantalarına muhteşem indirimlerle sahip olabilirsiniz.

Uzun süredir evde olmaktan sıkılan minikler de bizler gibi dışarı çıkmayı hevesle bekliyorlar. Gün boyunca arkadaşlarıyla parkta oynadıkları, masmavi gökyüzünün altında özgürce uçurtma uçurdukları günlere çok az kaldı. Biriken tüm enerjilerini her adımda dışarıya yansıtacak rengarenk sneaker modellerini, Ramazan’a özel indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. 

İndirimden yararlanmak isteyen beyleri de unutmadık. Her zaman karizmatik görünen beylerin stilini tamamlayacak indirimin önce çıkan modellerine göz atın.

Biricik annenize Anneler Günü’nde ne hediye alacağınıza henüz karar veremediyseniz, indirimde öne çıkan konfor dolu ayakkabılara göz atabilirsiniz. Gün boyunca attığı her adıma rahatlık katacak modellerle, ona keyif dolu adımlar hediye edin. 

Ramazan’a özel muhteşem indirimleri kaçırmayın! Şimdiden keyifli alışverişler dileriz.smile