İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Yazın son günlerinde parmak arası terliklerimiz, bikinilerimiz ve hasır şapkalarımızla vedalaşıyor ve gelecek yaz tekrar buluşma hayaliyle deniz kenarından ayrılıyoruz. Dinamik temponun asla hız kesmediği şehir hayatına geri dönüyoruz!

Şehre dönüşün başlaması beraber stilimiz değişime uğruyor. Rahat sandaletlerimiz sneakerlara, kimonolarımız yerini denim ceketlere bırakmaya başlıyor. Eğer siz de yavaş yavaş dolabınızı sonbahara hazırlamak isterseniz önerilerimize kulak verin.

Sonbaharla birlikte yoğun bir tempoya da adım atıyoruz. Günlük koşuşturmaca içerisinde bizleri kurtaran ise rahat sneakerlar oluyor. Uzun süredir trend listesinden düşmeyen kalın tabanlı sneakerlar bu sezon da yerini korumaya devam ediyor. Altın rengi ışıltılara sahip modellerle sonbahar ruhunu adımlarınıza yansıtabilirsiniz.

Tatilde depoladığınız enerjiyle kariyer basamaklarını hızla tırmanmaya hazır mısınız? Başarı dolu adımlarınıza hayvan desenli stilettolar eşlik edecek. Attığınız her adımda hem başarınız hem de şıklığınız ile göz kamaştıracaksınız.

Yaz boyunca güneş kremi, güneş gözlüğü ve havlulara ev sahipliği yapan plaj çantamızı dolaba kaldırmanın zamanı geldi. Modern form ve stillere sahip çantalara merhaba diyebilirsiniz.

Siz de şehir modasını yakalamak, dolabınızı sonbahara hazırlamak isterseniz seçtiğimiz ürünlere FLO mağazaları veya flo.com.tr’den ulaşabilirsiniz. Şehre hoş geldiniz, iyi alışverişler!