İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Yazın bitmesine az kaldı. Ancak sıcak havaların son günlerini tatil planı yaparak değerlendirmek için hala fırsatınız var! En güzel bikininizi, ona uygun kimononuzu bavulunuza eklediniz. Hasır şapkanızla güneş gözlükleriniz uyum içerisinde, güneşin tadını çıkarmayı bekliyorsunuz. Peki, sahil keyfinize eşlik edecek terlikleri seçtiniz mi?

Yanıtınız hayırsa, plaj stilinizi tamamlayacak terlik modellerini birlikte keşfedelim!

İtiraf edelim, parmak arası terliklerden asla vazgeçemiyoruz! Siz de vazgeçilmez tutkumuz olan rengarenk parmak arası terliklerle yazın keyfini çıkarabilirsiniz. Turuncunun dinamikliği veya kırmızının canlılığı ile plaj stilinize renk katın.

Hazırsanız sizi plajın en yeni trendi ile tanıştıralım; şeffaf terlikler! Bu yaz şeffaf bantlı modellerle plajda dikkat çekici adımlar atabilirsiniz. Hayvan desenli veya puantiyeli; tercihiniz hangisi olursa olsun plaj stilinize yeni bir soluk getireceksiniz. 

Eğer tercihiniz sadelikten yanaysa taba rengi terliklere bir şans verebilirsiniz. Hasır çantanız ve şapkanızla mükemmel bir uyumu yakalayacak terliklerle çabasız şıklık yaratın. Şehre geri döndüğünüzde bu terlikleri sokak modasında da giymek için sabırsızlanacağınıza eminiz.

Tatil tarzınızı tamamlayacak terlikleri birlikte keşfettik şimdi alışveriş zamanı! Sizin için seçtiğimiz ürünlere FLO mağazaları veya flo.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler!