İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


2020 yazında çantalar oldukça renkli ve farklı dokulara sahipti. 90’lar esintilerini hissettiren, yaz ruhuna modern yorum katan pek çok model ile karşılaştık. Hazırsanız 2020 yazının öne çıkan çantalarına birlikte göz atalım.

Plaj stilinde görmeye alışkın olduğumuz hasır detaylar, bu sezon sokak modasına taşındı. Özellikle yazlık elbiselerle mükemmel bir uyum yaratan hasır çantalar; önümüzdeki yaz sezonunda trend listesinde olacak gibi görünüyor.

Yaz bitmeden yakalamanız gereken bir trend alarmı veriyoruz; şeffaf çantalar! Sezonun ilgi çeken parçalarından biri olan şeffaf çantalar, kış sezonunda da adından söz ettirmeyi başaracak gibi duruyor. İlgi çekici ve iddialı kombinler yaratmayı sevenlerin favorisi olan bu modeli henüz stilinize dahil etmediyseniz, elinizi çabuk tutmalısınız.

Bel çantaları ise öne çıkan bir diğer trend oldu. 90’lı yılların ikonik simgesi bel çantaları, modern ve minimal bir form alarak dönüşüme uğradı. Bu dönüşüm, sezonun trend parçaları arasına girmesini sağladı.

Sezonun öne çıkanlarını hala dolabınıza eklemediyseniz hemen alışverişe başlayın ve trendleri yakalayın! Seçtiğimiz ürünlere FLO mağazaları ve flo.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler!